The Silph Arena – Puchary Lustra

Hej Trenerzy!

Sierpień to miesiąc ostatniego pucharu w ramach pierwszego sezonu The Silph Arena, więc trzeba to odpowiednio uczcić! Z tej okazji zapraszamy Was w sobotę 24 sierpnia 2019 o godzinie 14:00 do pubu Cybermachina. Rozegrany zostanie nie jeden, a dwa turnieje! Na start według zasad Season 1 Regionals, a po nim na zasadach Twilight Cup.

Jak już mamy w zwyczaju, także i tym razem składamy się na nagrody dla najlepszych graczy. Na ten moment mamy już fundusze na kartę Google Play w kwocie 20zł dla zwycięzcy i przypinki dla wszystkich uczestników, do następnego progu brakuje tylko 10 zł, a do końca zrzutki już niecałe 10 dni! Chętnych do wsparcia zachęcam bardzo serdecznie do wpłat na zrzutkę. A oprócz tego co uda się uzbierać wspólnie, dorzucamy jeszcze dla zwycięzcy metalową, numerowaną wpinkę z logo turnieju zakupioną jeszcze w Dortmundzie w oficjalnym sklepie The Silph Arena!

Ale to nie wszystko! Jako, że turniej odbywać się będzie w pubie, zapraszamy wszystkich dorosłych graczy na after party, które będzie naturalną kontynuacją imprezy. Uczcimy zwycięzców rankingu oraz Mirror Cup i napijemy się razem za to, żeby następny sezon przyniósł nam większe sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej!

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem bardzo proszę o zaznaczenie swojego zainteresowania lub od razu zarejestrowanie swoich drużyn w turniejach:

About the author

Przedstawiciel społeczności.
Zawodowo programista.