Zmiany w wydarzeniach w związku z COVID-19

W związku z ogłoszeniem pandemii COVID-19 oraz w trosce o wasze zdrowie, ogłaszamy zmiany w planowanych przez nas wydarzeniach.

Dzień Społeczności

Aby uniknąć spotkań nie będących niezbędnymi, odwołujemy comiesięczne spotkanie na Wałach Chrobrego z okazji Dnia Społeczności. Nie będzie więc wspólnego zdjęcia, jednak zachęcamy do wizyty na naszym serwerze Discord, gdzie otworzony zostanie specjalny kanał do dzielenia się zdjęciami jak spędzacie ten Dzień Społeczności.

Nie będziemy też rozdawać odznak do Kart Trenera The Silph Road na Wałach Chrobrego. Jeżeli chcecie otrzymać odznakę, to skontaktujcie się z @sowa#0381 na Discordzie lub podeślijcie zdjęcie na kanale ze zdjęciami z Dnia Społeczności. Wyjątkowo z okazji pandemii The Silph Road zezwala na zdalne wydawanie odznak przez retro check-in.

Toksyczny Turniej

Toksyczny Turniej zostaje przełożony na późniejszy termin. Nie jesteśmy w stanie podać teraz szczegółów, prosimy więc o śledzenie zmian na naszej stronie, na serwerze Discord na kanale #silph-arena lub na naszych mediach społecznościowych: Twitter, Facebook, Instagram.

Turniej planowany jest na kwiecień, korzystając z przedłużenia możliwości zagrania Toxic Cup do końca kwietnia. W kwietniu odbędzie się też turniej na kwietniowych zasadach. Oba będą mogły mieć wagę ×10, gdyż będą to dwa różne turnieje tematyczne.

TSA Regionals

Na razie nie planujemy zmiany terminu lub lokalizacji turnieju regionalnego, ale cały czas bacznie obserwujemy rozwój wydarzeń i dostosowujemy plan wydarzenia do obecnej sytuacji. Możemy zagwarantować, że dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić uczestnikom maksimum bezpieczeństwa.

About the author

Przedstawiciel społeczności.
Zawodowo programista.