GO Fest Dortmund 2019 – The Silph Road

Jak przy każdej takiej okazji, tak i teraz The Silph Road zapewnia atrakcje towarzyszące głównej imprezie.

Każdego dnia na terenie GO Festu będzie można spotkać przedstawicieli TSR, którzy będą rozdawali odznaki do kart trenera z okazji tego wydarzenia. Znaleźć ich będzie można na mapie gniazd. W ten sposób macie szansę spotkać Sowę w piątek! Dodatkowo każdy z przedstawicieli będzie miał specjalne oznaczenia mówiące o tym, jakimi językami oni władają. W atlasie będzie można też znaleźć znane osobistości ze społeczności gry.

W czwartek, piątek i niedzielę odbywać się będą duże spotkania poza terenem GO Festu: Reinoldikirche w czwartek o 15:30, Phoenix-West w piątek o 15:00 oraz Westfalenhallen w niedzielę o 13:00. Tutaj też będzie można otrzymać odznakę do karty trenera.

The Silph Arena będzie gwoździem programu. W czwartek i piątek odbywać się będą Open Qualifiers na zasadach Jungle Cup (będzie to jednak osobna seria turniejów). Najlepsi gracze podczas tych rozgrywek dostaną dzikie karty pozwalające na uczestnictwo w sobotnim turnieju międzynarodowym.

Sobota to kulminacja emocji. Rozgrywki grupowe do European PvP Championship rozpoczną się już o godzinie 17:00, natomiast finały odbędą się o godzinie 21:00 w Hotelu Radisson Blu. Transmisja z rozgrywek finałowych będzie dostępna na platformie Twitch.

Zainteresowani mogą uczestniczyć w wydarzeniu na miejscu – dostępne są bilety za €15, w których cenie jest wejście na teren wydarzenia oraz dwa napoje. Dodatkowo wśród atrakcji będzie sklep z gadżetami, miejsce do walk PvP oraz szansa na dostanie Meltan Boksa. No i oczywiście nie zapominajmy – TrainerTips Nick, KiengIV, ZioniK, Marco Ceppi i Dronpes będą na miejscu!

Więcej informacji na stronie https://thesilphroad.com/news/join-us-dortmund-meetups-badges-handshakes-pvp-championships/