Podsumowanie sezonu 1 The Silph Arena

Czas na podsumowanie pierwszego sezonu The Silph Arena w naszej społeczności!

Rozegraliśmy 9 turniejów, z czego największy przyciągnął uwagę aż 15 uczestników – był to sierpniowy Mirror Cup, który składał się z dwóch pucharów. Łącznie w rozgrywkach w naszym mieście wzięło udział 25 graczy, w tym jeden gość z Berlina. Organizując turnieje odwiedziliśmy trzy miejsca w Szczecinie: Exp Pub, Dom Kultury 13 Muz oraz Pub Cybermachina.

3 graczy ze Szczecina miało okazję reprezentować nas w rozgrywkach regionalnych, na które udali się do Berlina. Trenerzy z naszego miasta brali udział też w turniejach poza naszym miastem – można nas było spotkać we Wrocławiu oraz Dortmundzie podczas GO Festu.

Pełen ranking dla naszej społeczności dostępny jest na stronie internetowej.

About the author

Przedstawiciel społeczności.
Zawodowo programista.