Dzień Ziemi 2019

Witajcie Trenerzy!

Tak jak w zeszłym roku, tak i w tym Niantic (twórcy Ingressa i Pokémon GO) organizuje akcję sprzątania ziemi z okazji Dnia Ziemi – Earth Day 2019 i zaprasza nas, graczy, do wspólnej partycypacji.

Z tej okazji nasza społeczność postanowiła w kontakcie z Zakładem Usług Komunalnych w Szczecinie Wydział Lasów Miejskich podjąć się wyzwania uprzątnięcia okolic Jeziora Głębokiego. W tym celu spotkamy się 28 kwietnia 2019 o godzinie 12:00 przy pętli Głębokie.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zarejestrowanie się z wykorzystaniem formularza, aby ułatwić nam planowanie i przygotowanie wydarzenia. Na wydarzenie prosimy ubrać się raczej niewyjściowo, gdyż obcować będziemy z brudem, obowiązkowe też będą rękawice. Worki na odpady i ich wywóz zapewnia Wydział Lasów Miejskich w Szczecinie.

Po zakończeniu akcji zrobimy wspólne zdjęcie uwieczniające efekt naszych działań, aby następnie pochwalić się tym w sieci celem wliczenia się do ogólnoświatowego wyniku. Osoby posiadające Kartę Trenera The Silph Road otrzymają dodatkowo specjalną odznakę do niej.

Uczestnictwo w tej akcji przyczyni się do przyznania premii w grach. Dla Pokémon GO będą to odpowiednio:

  • 2000+ uczestników globalnie: częściej pojawiać się będą Pokémony typu ziemnego
  • 5000+ uczestników globalnie: powyższe oraz dostępność shiny Digletta
  • 7000+ uczestników globalnie: wszystkie powyższe, oraz podwójny stardust wraz z cukierkami ze spawnów wydarzeniowych i Groundon na raidach

Do zobaczenia na miejscu Trenerzy!

About the author

Przedstawiciel społeczności.
Zawodowo programista.